Before After

RB50ÇOK AMAÇLI TEMİZLEYİCİ VE YAĞLAYICI

Çok Amaçlı Kullanım ; RB50, ev geliştirme ve otomotiv amaçları için mükemmeldir ve Pas Çıkarıcı, Yağlayıcı, Leke Çıkarıcı, Yağ Çözücü, Temizleme ve Koruyucu Ajan olarak işlev gördüğü için hepsi bir arada spreydir.
Metal, ahşap, krom, alüminyum, cam ve daha pek çok yüzeyde kullanılabilir.
Mükemmel Yağlayıcı – Zincir, sıkışmış çekmeceler, sert hareket eden kaydırıcı pencereler. RB50, tüm sorunlarınız için ideal çözümdür. Çok amaçlı sprey, sıkışan/zor olan her türlü hareketi kolaylaştırmak için kullanılabilir.
Çok Yüzeyli Uygulanabilirlik - Bu çok amaçlı sprey, metal, demir, krom, ahşap, alüminyum ve daha fazlası gibi birden fazla yüzeyde evde, ofiste, araçlarda veya başka herhangi bir ticari amaç için kolaylıkla kullanılabilir.
RB50 Çok Kullanımlı Ürün, metali pas ve korozyondan korur, sıkışmış parçalara nüfuz eder, nemi uzaklaştırır ve neredeyse her şeyi yağlar. “Çok Kullanımlı Ürün” Endüstriyel Boyut, tek bir RB50 Çok fazla ürün gerektiren büyük işler için mükemmeldir.
Mükemmel Leke Çıkarıcı – Araçlar, zemin, banyo, mutfak, ahşap ve çeşitli diğer yüzeylerdeki lekeleri kolaylıkla çıkarabilir. Bu çok amaçlı sprey, yağ ve kir lekelerini ve diğer kir, yapışkan ve toz parçacıklarını kolaylıkla çıkaran aktif bir temizlik maddesi olarak da kullanılabilir.
Nem İtici Madde – Nemden kaynaklanan hasarı önlemek için bir kaplama tabakası vermek üzere açıkta kalan yüzeylerde kullanılabilir. Ahşap, plastik, metaller ve diğer çeşitli yüzeylerde uzun süre dayandığı bilinmektedir.

Yeniliklerden

Haberdar olmak ister misiniz ?

Hiç beklemeden

Sormak istediklerinizi bize yazın!

sutas-logo-1.png
Banvit-logo-93023E59AA-seeklogo.com_-1-1.png
1200px-Borusan-1-1.png
Tofas_Logo_text-1-1.png
eker-600x315w-1-1.png
ozdilek-logo-DEB1DADADF-seeklogo.com_-1-1.png